O Concept Travel

Szkoda czasu na nieciekawy wypoczynek i niewłaściwe wybory.
Twoje wakacje, weekendowy wypad lub podróż służbowa
mogą zamienić się w niezapomniane przeżycie.

To inny portal, niż te, które znałeś do tej pory!

  • To przewodnik po obiektach wypoczynkowych i noclegowych stworzonych z pasją i wymykających się stereotypom. Zaskakują ciekawym pomysłem na działalność, wyjątkowym wzornictwem, dbałością o szczegóły, posiadają „duszę” i wpisują się w trend „hotelarstwa z charakterem”.
  • To również przewodnik dla smakoszy i odkrywców lokalnych specjałów. Ten element podróżowania nabiera coraz większego znaczenia. Przedstawiamy regionalnych mistrzów – wspólnie z właścicielami obiektów zapraszamy w ich gościnne progi i podpowiadamy gdzie można smacznie i ciekawie zjeść oraz kupić najlepsze regionalne produkty.
  • To w końcu przewodnik turystyczny dla osób lubiących spędzać czas aktywnie, odkrywać historyczne i przyrodnicze ciekawostki w okolicy wybranych przez siebie obiektów, jak i dla tych, którzy chcą się wyciszyć, zrelaksować lub po prostu poleniuchować.

Co zyskujesz, odwiedzając stronę Concept Travel?

  • Dla ułatwienia i Twojej wygody grupujemy wyselekcjonowane przez nas obiekty wypoczynkowe i noclegowe w Inspiracje na wyjazd, które odpowiedzą na Twoje konkretne potrzeby i oczekiwania, co do charakteru miejsca i rodzaju wypoczynku.
  • Obserwuj, jak układamy nasze „hotelowe puzzle” i bądź na bieżąco z naszymi Ofertami specjalnymi, gdzie nie tylko znajdziesz atrakcyjne cenowo propozycje, ale wiele wyjątkowych podpowiedzi na tematyczne wyjazdy.
  • Nasze opisy mają indywidualny charakter – skupiamy się na tym, co wyróżnia dany obiekt lub usługę spośród innych, spoglądamy na nie oczami turysty poszukującego niebanalnych propozycji.
  • Oferujemy Ci wybór tylko między nieprzypadkowymi, sprawdzonymi i rekomendowanymi obiektami, restauracjami i usługami oraz kierujemy Cię bezpośrednio do ich właścicieli.

Czym się kierujemy w naszych wyborach i jakie miejsca uważamy za wyjątkowe?

  • Nasze kryterium jest proste: odrzucamy wszystko, co nijakie, szablonowe, bezosobowe… Wybieramy tylko miejsca najbardziej szczególne - niezależnie od ceny czy kategorii. Wyznacznikiem jest urok, charakter i jakość oferowanych usług.
  • Można u nas znaleźć zarówno klimatyczny hotelik, jak i oryginalny pod względem wystroju apartament, pensjonat z fantastyczną lokalną kuchnią lub dworek przywołujący czar minionych lat, urzekające sioło położone w zapierającym dech w piersiach otoczeniu, albo po prostu samotną chatę z dala od cywilizacji. Ale też: urokliwy ośrodek SPA, elegancką willę, butikowy lub designerski hotel w centrum tętniącego życiem miasta. Obiekt wypoczynkowy musi nas uwieść „pomysłem na siebie” lub wyjątkową gościnnością właścicieli.
  • Lubimy być inspirowani do aktywnego i ciekawego wypoczynku przez prawdziwych znawców regionu. Dlatego w dziale „Właściciel poleca” oddajemy głos gospodarzom obiektów - oni potrafią znane z pozoru miejsca odkryć przed nami na nowo.

Bo ciekawe miejsca tworzą tylko ciekawi ludzie.

Zapisz się na newsletter
aby otrzymywać informacje o naszych nowościach
oraz „smakowitych kąskach wartych schrupania, zanim znikną”.