O domu wakacyjnym

To miejsce właścicielka tworzyła z myślą o swoich dzieciach, rodzinie, przyjaciółkach, znajomych... no i o sobie. Chciała, aby to był jej azyl, z dala od miasta, wariactwa, materializmu i plastiku. Aby zawierał część tego, co dla niej ważne: ziemię, przyrodę, ciszę na spotkania ze sobą i inspiracje, wieś i dawne dzieje, które pamięta z dziecięcych lat. Wiedziała, że ma pachnieć kaflową kuchnią, że ściany maja być bielone wapnem, że mają grać świerszcze i śpiewać ptaki. A stare meble mają opowiadać dawne historie tym, którzy będą umieli je usłyszeć. Wszystko miało jej przypominać cudowne dzieciństwo. I tak powstało Siedlisko pełne pozytywnej energii, z którego wyjeżdżać nikomu się nie chce! Teraz ten magiczny azyl otwiera swoje drzwi dla nowych Gości…

Znajdziecie tu nie tylko wytchnienie od zgiełku i zabieganej codzienności, kipiącą zielenią i wszystkimi barwami lata przyrodę, ale też prawdziwie sielskie i klimatyczne wnętrza, urządzone w Starym Domu i zaadaptowanej na potrzeby Gości Dawnej Stodole. Domy są całkowicie odnowione, zapewniając komfort i wszelkie wygody. Ich wystrój natomiast nawiązuje do poprzedniego stulecia i lokalnego klimatu. Stary Dom oferuje na parterze kuchnię, 2 pokoje 2-osobowe (w tym jeden z wyjściem na taras do sadu) i łazienkę. Piętro kryje dużą, otwartą przestrzeń, w której w razie potrzeby można zorganizować warsztaty rozwojowe lub miejsce zabaw dla dzieci w deszczowy dzień, a nawet dodatkowe miejsca noclegowe dla 6-8 osób. W Dawnej Stodole właścicielka urządziła na parterze przestrzeń dzienną z jadalnią i kuchnią węglową, z wyjściami na panoramiczny taras, zadaszoną werandę lub ogród, a także kuchnię i toaletę. Piętro zajmuje 6 pokoi i 2 łazienki. Całość pozwala komfortowo wypocząć zarówno licznej rodzinie, jak i grupie przyjaciół.  

Co ważne, niezależnie od ilości osób Siedlisko jest wynajmowane na wyłączność dla jednej grupy/rodziny. Będziecie więc mogli poczuć się swobodnie i wypocząć tak, jak sami będziecie chcieli: leniuchując na leżaku w cieniu okolicznych drzew, wędkując, zwiedzając malownicze zakątki i zabytki Warmii, nurkując lub kąpiąc się w pobliskim jeziorze Narie, a nawet spacerując po nadmorskich plażach, bo nad Bałtyk można dojechać z Siedliska w godzinę.

Lokalizacja: Polska, Warmia i Mazury, Pojezierze Iławskie, Morąg, Kalnik    Typ obiektu: Dom wakacyjny, siedlisko

Udogodnienia: 

Wyżywienie – we własnym zakresie (na Gości czeka w pełni wyposażona kuchnia, grill i miejsce na ognisko) lub możliwość zamówienia 3 posiłków dziennie w cenie 75 zł/os. (dla min. 6 osób)

WiFi – brak

Parking – na terenie Siedliska.

Aktywny wypoczynek / Sport – niedaleko siedliska: windsurfing, nurkowanie, kajaki, rowery itp.

Zwierzęta mile widziane – tak, bez żadnych opłat. Jeżeli jednak zwierzę coś zniszczy, to właściciel musi zapłacić za naprawę lub odkupić zniszczoną rzecz.

Dodatkowe udogodnienia: 

Łazienki - w Starym Domu są 2 łazienki, w Dawnej Stodole – 3 (nie ma łazienek w każdej sypialni), Goście proszeni są o przywiezienie własnych ręczników i kosmetyków  

TV – brak telewizorów w pokojach

Miejsce na grill / ognisko oraz biesiady na świeżym powietrzu

Rekreacja – leżaki, wędki, 2 rowery, rakietki do badmintona

Dla dzieci – najlepszy plac zabaw dla najmłodszych to otaczający siedlisko las, polana, strumyk na dole skarpy i pola

Języki – Właściciele mówią po angielsku, francusku, polsku

Prasowanie i pranie za dodatkową opłatą

  • Zwiedzanie gotyckiego zamku krzyżackiego w Malborku (1 godz. od Siedliska)
  • Park ruchomych dinozaurów i smoków Dino park w Malborku (1 godz. od Siedliska)
  • Spływy kajakowe w Lidzbarku Warmińskim (1 godz. od Siedliska)
  • Nurkowanie - jezioro Narie (16 km od Siedliska)
  • Wycieczka nad Bałtyk (1 godzina jazdy od Siedliska)
Inne obiekty w pobliżu:
Żaneta Mazurkiewicz- Poirieux
605 WYŚWIETL NUMER
Zapytaj o nocleg
Świeże jaja prosto ze wsi na pierwsze śniadanie na hasło Concept Travel
www.siedliskospokoju.pl

60 zł/os.
1-osobowy
2-osobowy
3-osobowy

szczegółowy cennik:

Bez względu na liczbę Gości Siedlisko wynajmowane jest na wyłączność
cena za osobę
cena: 60 złza noc
Dawna Stodoła: 4 pokoje 2-osobowe, 2 pokoje 1-osobowe (możliwość 4 dostawek)
cena za osobę
cena: 60 złza noc
Stary Dom: 2 pokoje 2-osobowe, 1 pokój 3-osobowy (możliwość 1 dostawki)
cena za osobę
cena: 60 złza noc

Siedlisko wynajmowane w całości, na wyłączność (niezależnie od liczby osób) od maja do końca września

Zaliczka - 25 %, płatność pozostałej kwoty tydzień przed przyjazdem

Sprzątanie końcowe – 250 zł

Wyżywienie – na miejscu jest w pełni wyposażona kuchnia gazowa, miejsce na ognisko, grill. Dla grupy min. 6 osób możliwość zamówienia 3 posiłków dziennie w cenie 75 zł./os.

od maja do końca września

Kalnik
14-300 Kalnik

Znajdź podobne obiekty w tych Inspiracjach:
Zobacz inne Inspiracje